fb

 

microstep

Firma, która od 1991 roku produkuje maszyny CNC. Obecnie zatrudnia 370 osób i znajduje się na czele producentów maszyn do cięcia. Posiada niemal 43 partnerów na całym świecie i sprzedała ponad 2100 maszyn w 54 krajach. Oferuje doskonałe rozwiązania do fazowania i cięcia zarówno blach jak i rur, kolan, profilii a także dwuteowników.

Wszystkie maszyny są produkowane przez Micro Step na indywidualne zamówienie Klienta według Państwa potrzeb oraz wytycznych. W związku z tym nie istnieją standardowe konfiguracje katalogowe, lecz serie maszyn do dedykowanych aplikacji. Zapraszamy do zapoznania się z poniżej prezentowaną gamą maszyn. W razie niejasności, o dobór odpowiedniej zapytaj swego doradcę.

MG

Wieloprocesowa maszyna typu Hi-end obsługująca głowice plasma rotator do cięcia i fazowania plazmowego, a także głowice tlenowo-paliwowe oraz wiercąco-gwintujące.

ProspektMicroStep.eu

DRM

Maszyna typu heavy duty do zadań specjalnych. Przeznaczona do wiecenia i gwintowania dużych otworów oraz cięcia dennic (spcjalna głowica uchylna do 90°), arkuszy blach i rur.

ProspektMicroStep.eu

CombiCut

Masywna i precyzyjna maszyna przeznaczona dla wielozmianowego cięcia plazmą oraz palnikiem tlenowym nawet do 300mm grubości arkusza. Umożliwia cięcie aż 10-cioma palnikami jednocześnie.

ProspektMicroStep.eu

MasterCut Compact

ProspektMicroStep.eu

Zobacz także:

FOTOREFERENCJE FILMY WIDEO