fb

 

microstep

Firma, która od 1991 roku produkuje maszyny CNC. Obecnie zatrudnia 540 osób i znajduje się na czele producentów maszyn do cięcia. Posiada 35 dealerów na całym świecie i sprzedała ponad 3000 maszyn w 58 krajach. Oferuje doskonałe rozwiązania do fazowania i cięcia zarówno blach jak i rur, kolan, profilii a także dwuteowników.

Wszystkie maszyny są produkowane przez MicroStep na indywidualne zamówienie Klienta według Państwa potrzeb oraz wytycznych. W związku z tym nie istnieją standardowe konfiguracje katalogowe, lecz serie maszyn do dedykowanych aplikacji. Zapraszamy do zapoznania się z poniżej prezentowaną gamą maszyn. W razie niejasności, o dobór odpowiedniej zapytaj swego doradcę.

MG

MG 1

Wieloprocesowa maszyna typu Hi-end obsługująca głowice plasma rotator do cięcia i skomplikowanego fazowania plazmowego, a także głowice tlenowo-paliwowe oraz wiercąco-gwintujące.

ProspektMicroStep.eu

DRM

drm 1

Maszyna typu heavy duty do zadań specjalnych. Przeznaczona do wiecenia i gwintowania dużych otworów oraz cięcia dennic (spcjalna głowica z kątem pochylenia do +120-90°), arkuszy blach i rur.

ProspektMicroStep.eu

CombiCut

Masywna i precyzyjna maszyna przeznaczona dla wielozmianowego cięcia plazmą oraz palnikiem tlenowym nawet do 300mm grubości arkusza. Umożliwia cięcie aż 10-cioma palnikami jednocześnie.

ProspektMicroStep.eu

ProfileCut

Maszyna najbardziej wszechsrtonna, obsługująca niemal wszystkie głowice. Jako jedyna w ofercie umozliwia cięcie blach, rur, profili zamkniętych a także otwartych profili hutniczyh, w tym także dwuteowników na jednym urządzeniu 

ProspektMicroStep.eu

MasterCut

Maszyna do prostopadłego cięcia blach i rur z opcją nieskomplikowanego fazowania blacha. Doskonale spisuje się w pracy warsztatowej, a dzięki możiwości wyposażenia w głowice znakujące moze okazać się idealnym rozwiązaniem.

ProspektMicroStep.eu

MasterCut Compact

Maszyna kompactowa jest dostarczana w stanie złożonym i gotowym do pracy od razu po wypoziomowaniu i podłączeniu niezbędnych mediów.

 

 

ProspektMicroStep.eu

 

DS

Maszyna ze statycznym portalem i automatycznie podawaniem blachy do strefy obróbki. Dedykowana do masowej produkcji młych elementów wycinanych z fazowaniem i wierconymi otworami.

ProspektMicroStep.eu

CPCut

Maszyna dedkowana do obróbki rur wielkogabarytowych.

 

 

 

 

ProspektMicroStep.eu

PipeCut

Maszyna do obróki rur i profili zamkniętych poniżej 1m średnicy. Do rozmiaru 300mm istnieje także możliwość automatycznego załadunku i rozładunku.

ProspektMicroStep.eu

ElbowCut

Obróbka kolan.

 

ProspektMicroStep.eu

AquaCut

Cięcie strumieniem wody. Także 3D oraz wielogłowicowe.

ProspektMicroStep.eu

WaterCut

Proste cięcie strumieniem wody. 

 

MicroStep.eu

MSF

MSF

Maszyna do cięcia Fiber Laserem. Dostępna w wariantach MSF (uniwersalna i wszechstronna), MSF Compact (zwarta budowa, z wysuwanym a nie wymiennym stołem do lekkiej i drobnej produkcji) oraz MSF-MAX (największe na świecie maszyny do laserowego cięcia).

ProspektMicroStep.eu

MicroMill

Maszyna do frezowania miękkich metali, tworzyw sztucznych oraz materiałów drewniacnych. Obrabiane płyty mocowane do stołu zaciskami mechanicznymi lub przyssawkami podciśnieniowymi.

 

 

 

MicroStep.eu

DS-B

Maszyna do autoamtycznego wiercenia w profilach zamkniętych. Dwa pracujące równolegle wrzeciona z rewolwerowymi zasobnikami narzędzi wykonują otwory odnierzane od laserowo wykrytej krawędzi profilu. 

 

 

MicroStep.eu

Zobacz także:

FOTOREFERENCJE FILMY WIDEO