fb

 

Polityka prywatności

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (zwanej dalej "Ustawą"), wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę SUPRA ELCO  w Warszawie, ul. Gimnazjalna 3, w celach marketingowych, związanych z prowadzoną działalnością. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe oraz informacje zawarte w przesyłanym przez Klienta formularzu kontaktowym będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach nawiązanej współpracy.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy SUPRA ELCO  w Warszawie, ul. Gimnazjalna 3, informacji handlowych drogą elektroniczną w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Jeśli nie wyrażasz zgody na zbieranie, przetwarzanie i przesyłanie swoich informacji osobistych zgodnie z niniejszą Polityką Prywatności, nie korzystaj z tej strony i nie podawaj swoich danych osobowych.

Niniejsza strona zawiera łącza do stron internetowych podmiotów trzecich. SUPRA ELCO nie kontroluje i nie ponosi odpowiedzialności za działanie takich stron. W razie pytań dotyczących ich polityki prywatności proszę skorzystaj z polityki prywatności danych stron.

Strona nie jest adresowana dla dzieci poniżej trzynastego roku życia, oraz nie zbieramy świadomie informacji osobistych od dzieci. Będziemy prosić o potwierdzenie, że użytkownik nie poda takich informacji podczas rejestracji na stronie. Jeżeli stwierdzimy, że takie informacje zostały podane, usuniemy je z naszych rejestrów.

Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi dotyczące niniejszej polityki prywatności informacji osobistych-skontaktuj się z nami. Zbadamy i spróbujemy rozwiązać problem dotyczący użycia i ujawnienia Twoich informacji osobistych zgodnie z niniejszą Polityką Prywatności.